Viešbutis restoranas SENOJI HANSA

Naujieji metai Palangoje 

 

Dažnai skubate ir pavargstate? Gal seniai atostogavote?

Tikriausiai pasiilgote kokybiško poilsio?..

Senoji Hansa – viešbutis, kavinė esanti pačioje Palangos širdyje, Basanavičiaus gatvėje, kviečia aplankyti pajūrį spalį bei lapkritį.

Šiuos mėnesius Senojoje Hansoje Jūsų laukia specialūs pasiūlymai. Viena nakvynė dviem asmenims su pusryčiais bei vienos valandos apsilankymu SPA zonoje vos nuo 45 eur. Akcija galioja tik nurodytais mėnesiais.

  

7,5 km iki oro uosto, 500 m iki miesto centro, 600 m iki autobusų stoties, 300 m iki jūros

Viešbutis

Viešbutis SENOJI HANSA įsikūręs pačioje Palangos - J. Basanavičiaus g. širdyje, patogioje vietoje: mažiau nei 300 metrų atstumu iki jūros. Klasika ir prabanga dvelkianti architektūra suteikia malonius pojūčius, kartu su puikiu aptarnavimu ir dėmesiu smulkmenoms, todėl viešbutis SENOJI HANSA yra puiki vieta tiek verslo, tiek ir poilsiaujantiems klientams. Viešbučio pavadinimas siejamas su senąja "Senosios Hansos" pirklių asociacija, todėl 13 klasikinių kambarių turi atitinkamus miestų pavadinimus.

Restoranas

Jautienos carpaccio, kiaulės karka, šviežios Baltijos žuvies stroganina, kavinėje "Senoji Hansa", įsikūrusioje pajūrio "sostinėje", yra privalomi paragauti patiekalai, kad pajustumėte tikrą žemaitišką maisto dvasią ir atrastumėte tikro maisto skonį! Reiklesniems svečiams, sekantiems vyraujančias mėsos patiekalų tendencijas, siūlomas brandintos jautienos antrekotas.

"Senoji Hansa" siūlo išties platų meniu, kurio nemažą dalį sudaro grill patiekalai, kur svarbiausias dėmesys skiriamas šviežioms, kokybiškoms žaliavoms, ne paslaptis - Žemaitijos ūkininkai tai puikiai užtikrina. Vegetarams taip pat yra ką pasirinkti - labiausiai rekomenduojami daržovių blynai su miško grybų padažu. "Namų" gamybos arbatomis jau nieko nenustebinsi, bet šaltalankių, imbiero, spanguolių arbatos čia kitokios nei visur.

Pobūviai

"Senoji Hansa" yra bene geriausias pasirinkimas norintiems švęsti pagrindinėje miesto gatvėje, mat yra pasiruošę viskuo pasirūpinti 100%. Per ilgametę veiklos patirtį Jūsų patogumui paruoštas ir siūlomas platus pobūvių meniu, bet visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus ir norus. Maistas gaminamas šviežiai iš aukščiausios kokybės produktų, geriausių, kokius įmanoma gauti 100km spinduliu. Užsakovams, iš anksto suderinus, bus suteikta visa pageidaujama įranga. Pagrindinė restorano salė yra didelė, komfortiškai talpinanti iki 100 asmenų. Automobilių stovėjimo aikštelėje puikiai telpa apie 13 automobilių.

Išvežamieji pobūviai

"Senoji Hansa" neturi ribų dėl maitinimo ir šventės organizavimo vietos ir gali pasirūpinti viskuo, ko reikia šventei: nuo maisto marmituose, indų bei įrankių, pobūvio vietos papuošimu, baldų suorganizavimu iki kitų svarbių detalių! Platus pobūvių meniu yra paruoštas ir išbandytas, bet visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus ir norus.

"Senosios Hansos" kredo - Viskas svečiui, viskas svečio poilsiui ir jo gerovei!

pdficon.pngParsisiųskite visą viešbučio restorano SENOJI HANSA meniu čia, 7 MB, PDF (2019-06-06).

Viešbučio restorano SENOJI HANSA kontaktai

Viešbutis restoranas SENOJI HANSA Facebooke

J. Basanavičiaus g. 29, Palanga
Restoranas +370 606 82 777
Viešbutis +370 618 87 123
El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą